Terve teille!
Minua kiinnostasi kovasti tietää, minkälaisia motiiveja teillä miehillä on, jotka haluatte luovuttaa omaa spermaanne tai olette sitä ajatelleet. Mitä ideologisia tai muita perusteita teillä on? Minkälaisia pelkoja teillä on asian suhteen? Ja millä perusteella valitsette (valitsetteko?) naisen, jolle luovutatte spermaa.
Kysymys spermanluovuttajille!
10
235
Vastaukset
- Isä
Veikkaampa, et ainakin tällä palstalla olevat spermanluovuttajaehdokkaat haluaa lähinnä päästä panemaan.
- Tyydytyskone
Niin on. Jotain luuseriporukkaa.
- Rami8000
Mä oon kyllä luovuttanu useammankin kerran erilaisissa tilanteissa oleville naisille ja kahta poikkeusta lukuunottamatta homma on hoidettu aina "muumimukilla". Seksi on kyllä melkoista sähläystä tuntemattoman kanssa ekalla kerralla selvinpäin! Oma motiivi on ollu kyllä aina puhdas halu auttaa kun tietä kuinka suuresta lahjasta täs on kyse sen saajalle.
- Ramin munat pölkylle
Sinäkin Rami voisit jättää kuset luovuttamatta. Vetäisin sut munista hirteen jos saisin kiinni. Olet vastuuton paskaläjä ja saatat näitä vastuuttomia älykääpiövamppeja jatkamaan passkoja geenejänne, niin haloo!!
- Tigru
Vaikuttaako muumimukin kuva-aihe tulevan lapsen persoonaan? Voiko käyttää myös muita mukeja, esimerkiksi Nalle Puh -mukeja?
- ei kaikille luovutus
Rami8000 kuuleppas rami kyllä se pitää katsella kenellä luovuttaa tarkemmin en minä ainakaan luovuta huume riippubaiselle naiselle tai sellaiselle joka juo viinaa joka päivä on alkoholisti juuri näille ei kannata luovuttaa mitään monet miehet eivät sitä katso kenelle luovuttaa mutta siinä he tekevätkin ison virheen
- rami8000
tais siihen mukiin viime kerralla kusta tulla mukaan tiedä sitten minkälaisia pentuja tulee
- muummuki
Mitäs pahaa siin on jos muumit saa ramin tulemaan kuppiin.
- rami8000
mielummin tulisin jonkun jannun anukseen
- Hoitoon ja heti!!
Menkää nyt vitti vie mt-toimistoon ja hakekaa apua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2052801Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1662497Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait262916Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies108908Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20889Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k499827Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748