Mistä haluaisitte kuulla blogissa? Mille olisi kysyntää?

Ja tervetuloa lukemaan blogiani!
http://hatahuuto.vuodatus.net/
4158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Elokuvat kiinnostaa aina.

Äänestä

Aika huono tuo blogisi ulkoasu, kun varsinainen teksti hukkuu sivupalkkien mainosten sekaan. Tekstit on tosi lyhyitä (antaa kuvan, ettei ole oikeastaan mitään sanottavaa, kunhan vaan mainitseen parilla lauseella,että on tullut luettua iltalehtien uutisia) eikä kuvia juuri ole - ihan ulkoasun perusteella ei siis edes jaksa lukea itse tekstejä.

Äänestä

Kiitos palautteesta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hätähuuto kirjoitti:

Ja tervetuloa lukemaan blogiani!
http://hatahuuto.vuodatus.net/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu