Firefox ja asetukset

Weird...Suljin Firefoxin, avasin uudestaan ja kaikki asetukset ovat hävinneet! Whatta f..?!
3621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

KUN MUUTTAA ASETUKSIA NIIN PITÄÄ MUISTAA PAINAA OK ALAREUNASTA

Äänestä
  • Kaikki hävisi...ihan kaikki, bookmarksit, pluginitkin. Saatanan perkeleen helvetti! Niin, joo, kun käynnistelin selainta uudelleen, se alkoi kysellä profiilia...vittu ku menee hermot. Täytyy huomenna katsoa uudelleen, nyt ei jaksa...tai paukutan kohta näppiksen paskaks!

    Äänestä

  • helvetin perkele kirjoitti:

    Kaikki hävisi...ihan kaikki, bookmarksit, pluginitkin. Saatanan perkeleen helvetti! Niin, joo, kun käynnistelin selainta uudelleen, se alkoi kysellä profiilia...vittu ku menee hermot. Täytyy huomenna katsoa uudelleen, nyt ei jaksa...tai paukutan kohta näppiksen paskaks!

    Löytyi sitten vastaus tällekin:

    "I've had this too, it happens when the browser doesn't actually shut down even if you think you shut it. I lost all the settings once too. You just have to close the firefox process with task manager before running it again if it asks about the profile. A few bugs still around (1.0PR), other than that, it's an awesome browser!"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kettune kirjoitti:

Weird...Suljin Firefoxin, avasin uudestaan ja kaikki asetukset ovat hävinneet! Whatta f..?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu