mikä on ku dt ei vejä 5ja 6 vaihteil ,änkkärist vuotaa öljyy. seo´s bensa eli ei liikaa öljyy. uus tuöppa.
yamaha dtstä?
urpo
6460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Oot kyllä tosiaankin urpo, kun et tuon parempaa osaa kirjoittaa. Mikä nykyajan nuoria vaivaa, kun eivät viitsi opetella edes kirjoittamaan?!?!
en kylläpyytäny haukkumaan homo!
Mistäs päättelet että olen homoseksuaali? Ja taas typotit ;) Ei se oikeinkirjoitus oikeesti voi olla niin vaikeeta.
ei nettiin kirjottaminen oo mitään maailman tärkeintä.
Ei se kyllä mitään kovin virallista tarviikkaan olla, mutta kyllä nyt sillain pitäs ees kirjottaa että siitä saa selvää ihan ilman mitään ongelmia.
mulla oli mopo aikoina semmonen vika kun se vuoti oljyä pakoputkesta niin mulla oli mennyt stefat paskas eli koneremppa siinä tuli. mutta kannattaa ny ainakin kokeilla uudella tulpalla ja muilla ennen kuin menee konetta aukasemaan.