mp3

Onko mitään sellaista ohjelmaa millä voisi muuttaa mp3 muodossa olevan musiikin sellaiseen "tavalliseen" muotoon, että sitä voi kuunnella tavallisella cd-soittimella????
2218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No et sinä siis,vaan ohjelma.

Äänestä

Se homma hoituu ihan Windows Media Playerillä! se tunnistaa mp3:set ja sitten kun poltat sillä mp3 biisit cd:le valitse ennen kopiointi tee cd levy (on kyllä yleensä oletuksena)minulla ainakin on hyvin kääntynee mp3 set ko. ohjelmalla ilman mitään neroja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavalliseks?? kirjoitti:

Onko mitään sellaista ohjelmaa millä voisi muuttaa mp3 muodossa olevan musiikin sellaiseen "tavalliseen" muotoon, että sitä voi kuunnella tavallisella cd-soittimella????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu