Voi Mestari

Laita jo uusi avaus. Tämä päivä on niin tylsä ilman Sinua. Saanko pyytää? Laita jo uusi avaus tai edes kommentoi tähän viestiini. Tarvitsen Sinua. Voi kyykytä jo apinaa.
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pyörät huutavat!

Äänestä
  • Oho, nyt kyykytit minua. Kyllä tekee kipeää kun Mestari kyykyttää. Kesti jonkin aikaa tajuta että olen huora kun pyydän. Sääliksi käy metsästäjäapinat jotka joutuvat kyykytyksesi kohteeksi.

    Äänestä

  • Nussi minua perseeseen!

    Äänestä

  • Ihanaa.... kirjoitti:

    Nussi minua perseeseen!

    Pyytääsin, että et anuslyytikko toisi tuota perverssiä sukupuolielämääsi palstalle kaikkien nähtäväksi! Täälä voi olla alaikääsiäki lukemas!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mestaria kaipaileva kirjoitti:

Laita jo uusi avaus. Tämä päivä on niin tylsä ilman Sinua. Saanko pyytää? Laita jo uusi avaus tai edes kommentoi tähän viestiini. Tarvitsen Sinua. Voi kyykytä jo apinaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu