Onko 3220...

Nii että onko Nokia 3220 teistä enemmän pikku lasten kännykkä ku siinä on ne vilkkuvat jutut sivuilla ja kaikkee
5724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Täydellinen teinix-luuri,jatkaa loistavasti sarjaa 5110-3310-3510(i)-3220. Ton paremmin nuorisolle ei voi puhelinta enää suunnata.

Äänestä

Nii mustaki vähän tuntu eli ei sitä

Äänestä

Tämän hetken paras puhelin hintaluokassaan.Jos jotain valot häiritsee,niin ne voi ottaa pois toiminnasta.

Äänestä
  • Kuinka joku voi olla niin tyhmä, että jaksaa tällä palstalla jaaritella jostain nokian romusta. Kauppaan vaan ja muita(parempia) merkkejä ostamaan.

    Äänestä

  • roskiin kirjoitti:

    Kuinka joku voi olla niin tyhmä, että jaksaa tällä palstalla jaaritella jostain nokian romusta. Kauppaan vaan ja muita(parempia) merkkejä ostamaan.

    Mitä sinä persaukinen paskahousu muka tiedät puhelimista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jalkamies kirjoitti:

Nii että onko Nokia 3220 teistä enemmän pikku lasten kännykkä ku siinä on ne vilkkuvat jutut sivuilla ja kaikkee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu