suhde kriisissä

aliiinaiiina

hei olen epätoiven rakstunut vanhempi nainen ja opiskelen tarot korteista katsomista no tosiaankin jatkuvasti haluan kysyä jotain suhteesta millon mitäkin jatkuuko suhde menemmekö kihloihin ja niin pois päin mutta olen huolissani nyt kun useasti tulevais uus kortiksi nousee sauvojen kuningatar ja minulla tulee sellaine olo että hahaa onkopa mahdollisesti minun mieheni uusi tuleva nainen auttaisitko minua tässä asiassa himan selventäen näitä tarot juttuja ,sitten myös paljo näen unia missä mieheni on jonkun toisen naisen kanssa joo semmosta kiitos jo etukäteen vastquksesta.

1

132

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -Tarotit-

      Tuo sauvojen kuningatar - etkö tosiaan pysty uskomaan, että se kuvaisi sinua, kuten mies näkee sinut ja miksi tulet muuttumaan suhteenne myötä, varmemmaksi ja erittäin vetomoimaiseksi. Kortti kuvastaa minusta enemmänkin sitä että kyllä sinä kykenet parantamaan välejänne ja saat löydettyä itsestäsi jotain uutta naiseuteen liittyvää, mikä tuo suhteellenne hyvää. Se myös merkitsee sitä, että jos mies ei ymmärrä sinua tai huomioi sinua tarpeeksi niin tulet liian herkästi mustasukkaiseksi tai pahoitat mielesi. Opitte molemmat vielä senkin kautta jotakin ja se voi auttaa teitä lähenemään jos annatte molemmat toisillenne juuri sitä mitä tarvitsette.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      8018
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3842
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1896
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1290
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      1123
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      30
      1057
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      847
    8. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      10
      840
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      812
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      27
      752
    Aihe