Se sitten siitä:
------------------------------------
http://www.fuengirola.fi/?q=uutiset/joulun-lennot-perutaan-snowbird-ottaa-aikalisän
Toivottavasti edes osa rahoista saadaan takaisin
Joulun lennot perutaan - Snowbird
Pesäkieppi
1
168
Vastaukset
- tonhan tiesi jo
Saa syyttää itseänsä jos on niin tyhmä että varannut lennot Snowbirdiltä,tiesihän ton jo heti alusta asti miten niille käy. Loppuu koko touhu pian.
Kaikki lentoyhtiöt kamppailevat kovassa kilpailutilanteessa ja yrittävät säästää.
Kuinka Snowbirdin kaltainen yhtiö voi edes kuvitella pystyvänsä kilpailemaan jos vastapuolella ovat Finnair ja Norwegian.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512445- 982115
- 241893
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253