juu eli kyselisin että onkos kyseinen ase kuinka hyvä? onko kokemuksia? ja en halua keneltäkään kuulla että: "alle 400e ei saa hyvää tarkkuuskivääriä", koska se tappaa peli-innon koska kaikilla ei ole voitettu lotosta sitä 5 miljoonaa. Mutta siis perus ok tarkkariks meinasin, ei sii pulttilukon verosta(tietenkään) vaan semmonen millä osuis ihan hyvin jonkun matkan päästä. oon kuullu hyvää palautetta ver. 2, mutta haluisin siis ihan tästä versiostakin. linkki: http://www.proairsoft.com/acatalog/info_14834.html
perustelkaat kommentit, koska "ihan paska" ei kerro juuri mitään.
perustelkaat kommentit, koska "ihan paska" ei kerro juuri mitään.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ruma se ainaki on ja 100€ proairsoftist... nehän myy haulikoita siihe hintaa
Siis se on paska. Harkitsisit mieluummin mossberghaulikonhommaamista ne on ampuu tosi kovaa ja niissä on haikappi lippaita. Ase on vaan jäykkä ladata. Maksaa vaan 20€€€ SE ON TOSI HYVÄ. SUOSITTELEN MYÖS UIMALasien ostamista. Ne ei huuruunnu ja suojaa hyvin silmiä
Joo ja sen proairsoft 25€ Mossbergin mukana tulee myös se super über kiikaritähtäin jolla osuu varmasti :D (älkää ottako tätä tosissanne)
Voisko nää trollit ystävällisesti lähtee pois? (Edellinen kommentoija oli vaan sarkastinen mutta sitä edellinen sais painuu ____)