Itä-meren kaasuputki?

http://m.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1418004507388.html
Kiireellä aikoinaan tehtiin ja jotkut poliitikot painosti myös silloinen Sdp johtaja taisi saada näkyvän roolin, että millainen tausta mahtaa olla.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rahallahan se iso valtio on saanu päätöksiä omassa maassa ja miksei kokeileisi myös muitakin valtioita pehmittää. Energia on tarpeen ja joka säännöstelee niin saa vallan vaikka kotona jääkaappi tasolla..Ruokaa jos et saa niin alkaa kiukuttelu..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaasupuuttin kirjoitti:

http://m.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1418004507388.html
Kiireellä aikoinaan tehtiin ja jotkut poliitikot painosti myös silloinen Sdp johtaja taisi saada näkyvän roolin, että millainen tausta mahtaa olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu