aaaapuva

mistä saan kolumbukseen s-postiin sellaisen asetuksen, että kun lähetän jollekkin postia niin minule tulee ilmoitus siitä, kun vastaan ottaja on sen avannut?????kiitos
1136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuinka monelle palstalle sä käyt samaa asiaa huutelemassa.se katsotaan jo massapostitukseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ninni kirjoitti:

mistä saan kolumbukseen s-postiin sellaisen asetuksen, että kun lähetän jollekkin postia niin minule tulee ilmoitus siitä, kun vastaan ottaja on sen avannut?????kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu