Onko kenelläkään kokemusta yrityksestä Remosan Oy

joka tekee kosteuvaurioremontit?
52227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On niin perusteellisen hyvä firma, että asiakkaat lähettelee jälkikäteen joulukottejakin.

Laskusta, kun neuvottelee niin kannattaa kirjoittaa paperille summa niin ei tule ongelmia kommunikoinnin suhteen.

Tinkivaraa on aina sopivasti.

Äänestä

" Joulukotti " jälkikäteen ?? Kotti on etukäteismaksu. Jos tinkivaraa on sopivasti niin ensimmäinen tarjous on selvästi ylihintainen.

Äänestä

Joulukottia ja juomahan juu.

Äänestä

kiertäkää kaukaa

Äänestä

ei maksa laskua aliurakoitsijalle, ei vastaa puhelimeen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemus1 kirjoitti:

joka tekee kosteuvaurioremontit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu