virtalukko

vaihdoin virtalukon micra 1.3 1996 ja nyt sitte autoa ei saa käyntiin,koska vikavalo vilkkuu,onko olemassa konstia millä sais sen pois,vanhassa lukossa on tunnistin,mut uudessa ei,vai täytyykö uuden lukon avain siruttaa,helpoin tapa
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaksipyöräinen auto?! :O

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kaiffari kirjoitti:

vaihdoin virtalukon micra 1.3 1996 ja nyt sitte autoa ei saa käyntiin,koska vikavalo vilkkuu,onko olemassa konstia millä sais sen pois,vanhassa lukossa on tunnistin,mut uudessa ei,vai täytyykö uuden lukon avain siruttaa,helpoin tapa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu