Firefox-selain ei laske kirjautumaan, eikä aloittamaan uutta keskustelua Suomi-24:ssä
Olisko kellään vihjeitä, mistä johtuu?!!!
Firefox estelee S-24:jää
5
141
Vastaukset
- Ennenkin sama vika
Suomi24:n keskustelun aloittaminen ei näköjään onnistu Firefoxin kautta.
Operan selaimella homma pelittää.!!
Foxilla ei heti tule edes sitä valintaruutua "Aloita uusi keskustelu"
Mutkien kautta kun sitten tulee, niin alueella on sikin sokin päällekkäisiä tekstejä. Eikä löydy rajattuja tekstin syöttö ruutuja, mihin voisi laittaa lähetä komennon jned.Joskus vuosia sitten oli meikäläisellä sama ongelma. En vain jaksa enää muistaa, millä sain sen korjattua.
Olen nyt taas kokeillut kaikki konstit. Latasin Firen uudelleen ja ajelin kaikki virusohjelmat läpi jned. tuloksetta!
Chrome asennukseen niin alkaa toimimaan.
- dyujftgyyui
Vieläkö jakelet viruslinkkejä?
- Ennenkin sama vika
dyujftgyyui kirjoitti:
Vieläkö jakelet viruslinkkejä?
Kyllä olen varoittanut muita internetin käyttäjiä yhdestä linkistä, mistä sain hiljattain selain kaappaajan.
Sivusto on vieläpä käsittääkseni yleinen, tunnettu ja turvallinen.
Sivusto oli tämä. http://www.download.fi/audio_video/videon_editointi/
Varsinainen linkki jääköön nyt mainitsematta, jos se kerran herättää pahennusta?
Tarkemmat tiedot löytyvät polusta: Internet/Tietoturva ja virukset/ hakusana "Selainkaappaaja"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 595089
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544592Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224529Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2961747- 911422
- 811388
- 2281328
- 3151039
- 199950
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50850