JOULUAATOKSI HUAHINIIN

onko muilla samoja suunnitelmia? onko kinkkua jossai tarjolla? lauletaanko jossain joululauluja? onko muita alle 30vuotiaita paikalla?
276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hua Hin on eläkeläisille suunnattu turistirysä. Ei siellä ole kuin thaimaalaisia alta15 vuotiaita pikkupoikia jotka hakeutuvat setien (pedofiilien) seuraan. Seuraava ikäpolvi onkin päälle 60 vuotiaat liikalihavat kiukkuiset suomalaiset ja muut scandinaavit Venäläisiä unohtamatta. Ei siellä alta kolmekymppisiä paljon näe, ja jos näkee heidän suunta onkin rautatieasema ja pois Hua Hinissä.
Happy Pig suomiravintolassa on kinkkua pöydällä ja enemmän kinkkuja on pöydän ääressä. Niin isot kankut onkin että tuoleissa ei voi olla käsinojia koska eivät mahdu istumaan sellaisissa tuoleissa. Joululauluja Hua Hinissä lauletaan joka päivä kännisten suomalaisten keskuudessa.

Äänestä

Juuri siksi 28. kerta pois Suomesta ettei sitä kinkkua ja laatikoita tarvitse syödä. Kyllä Hua Hinissä niitä löytyy sillä ainakin 2 ravintolaa missä on suomalaista ruokaa ja jopa Turun Sinappia. Paikalla on 0,1-90 vuotiaita eli ei huolta siitäkään.
Mekin olemme 17.12 3 viikkoa eli ei tiedä vaikka vastaan kävellään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


thaimaataristiirasti kirjoitti:

onko muilla samoja suunnitelmia? onko kinkkua jossai tarjolla? lauletaanko jossain joululauluja? onko muita alle 30vuotiaita paikalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu