***6820*****

onko kellään kokemusta tuosta puhelimesta... ajattelin ostaa tuommoisen :)
eli voisko joku kertooo hyvii ja huonoi puolii :p
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siemensin jälkeen meni hetki totutellessa, mutta kokonaiskuva 9,5

Miinukset:
- Näyttö on hieman liian pieni
- virtakytkin ei toiminut ilman voimaa (yksilövika?)
- Kamerana puhelinta ei kannata käyttää
- Tekstiviestejä ei mahtunutkaan muistiin, vaikka muistia oli n. 90% vapaana? Jaettu muisti ei toiminut kuten oletin, vai oliko ohjelmavika?

+ ihanteellinen puhelinkäytössä
+ Kalenteritoiminnot, memot + "lompakko"
+ tekstiviestien lähetys todella helppoa, valaistu näppis, sopii isosormisillekin, yllätys!

+ puhelimena hinta/koko/laatu -ominaisuudet tasapainossa, suosittelen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

onko kellään kokemusta tuosta puhelimesta... ajattelin ostaa tuommoisen :)
eli voisko joku kertooo hyvii ja huonoi puolii :p

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu