Tuntijasi

Onnea(ko)?

Olen kaksosnainen ja haluaisin tietää minkälaisena näet minulle ensivuoden asiat ? Seuraavat 3-4kk? Kotiasiat yleensä (hmissuhteet) sekä talousasiat?

3

73

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      olet varmaankin uusi tällä palstalla, koska ainakaan minä en koskaan puhu tarkoista ajoista.
      taloutesi näen kunnossa niin kauan, kun olet miehen kanssa yhdessä. ennen vanhaan sinulla oli rahan kanssa vaikeuksia. tässä näen myös toisen naisen, joka vaikuttaa elämäänne.

      työasioissa sinä pärjäät vähintäänkin entiseen tapaan. näen myös matkan, mutta en ole varma voisiko se olla peräti muutto. rakastat kotiasi kovasti ja se on mieleisesi. tässä on myös juoruja ja pahaa mieltä, mitä olet saanut niskaasi. niille sinä voit kääntää selkäsi, ne ovat vain kateellisten vaivaista panettelua. eivät he edes tunne sinua kunnolla.

      minä näen sinut kumppanin kanssa ja teillä on tunteita. mutta toinen nainen vaikuttaa tähän rakennelmaan, onko hän sitten sinun tai hänen kauttaan.

      t. Keskiyö

      • Onnea(ko)?

        Hyvin näit:) Tuo matka minkä näit kiinnostaa. Olisiko se muutto kuten näit? rakastat kotiasi kovasti ja se on mieleisesi. Näitköhän tuon uudesta kodista? Miten se muutto lähtee käyntiin? Tarkoitan näetkö syytä siihen? Minkälaisia ihmisiä/asioita näkyy tapahtuvan ennen tätä? Muut asiat menevät omalla painollaan


      • Onnea(ko)?
        Onnea(ko)? kirjoitti:

        Hyvin näit:) Tuo matka minkä näit kiinnostaa. Olisiko se muutto kuten näit? rakastat kotiasi kovasti ja se on mieleisesi. Näitköhän tuon uudesta kodista? Miten se muutto lähtee käyntiin? Tarkoitan näetkö syytä siihen? Minkälaisia ihmisiä/asioita näkyy tapahtuvan ennen tätä? Muut asiat menevät omalla painollaan

        Nostan Keskiyölle


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      40
      3037
    2. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      72
      2605
    3. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      174
      2344
    4. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      36
      2085
    5. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      18
      1456
    6. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      23
      1383
    7. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1376
    8. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      10
      1264
    9. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      13
      1259
    10. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      22
      1231
    Aihe