RANTATUOLIT JA -VARJOT PATONGILLA

Olemme lähdössä noin viikon päästä Phukettiin Patong beachille ja mietimme että onko siellä lainkaan niitä aurinkovarjoja ja tuoleja? Rannathan siivottiin niistä jo kaksi kuukautta sitten, mutta nyt olen kuullut sieltä sun täältä että niitä olisi taas. Voisiko joku (mahdollisesti siellä oleva) kertoa onko niitä?
4709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ei ole ja tovottavasti ei enää tule takaisinkaan!!

Äänestä

Kuinka monta ketjua Phuketin rantatuoli aiheesta pitää aloittaa.

Äänestä

No, varmaan noita onnellisia jotka reissuun lähtevät kiinnostaa tuo juttu. Kysymyksiä ja kommentteja vartenhan nämä palstat on ??? !!! Harmi ettei itse pääse tänä talvena.

Äänestä

Siellä ei tosiaankaan ole tuoleja eikä varjoja. Liitovarjot veneineen ja vesiskootterit ovat saaneet kaksi pitkää aluetta rannalla. Se on kyllä hyvä puoli, että niitä ole ihan joka välissä naruineen ja käryineen.
Puiden varjossa siellä olaan, jos varjossa meinaa olla. Hieroat ovat vallanneet parhaat paikat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokuvaintäällä kirjoitti:

Olemme lähdössä noin viikon päästä Phukettiin Patong beachille ja mietimme että onko siellä lainkaan niitä aurinkovarjoja ja tuoleja? Rannathan siivottiin niistä jo kaksi kuukautta sitten, mutta nyt olen kuullut sieltä sun täältä että niitä olisi taas. Voisiko joku (mahdollisesti siellä oleva) kertoa onko niitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu