Tää on mun fantasiani ja haluaisin jonkun kuuman naisen tekevän tän mulle...
Tänään minulla oli lukion terveystarkastus. Istuskelin odotushuoneessa, kunnes lääkäri kutsui minut sisään huoneeseensa. Hän oli seksikäs, n. 30-vuotias naislääkäri, jolla oli yllään minihame ja tiukka pusero sekä näiden päällä lepäsi valkoinen lääkärintakki.
"Terve, olen koulun uusi lääkäri ja tänään teen sinulle normaalin vuositarkastuksen", hän sanoi ja jatkoi "oletko pysynyt terveenä?".
"Kyllä olen", minä vastasin.
"Selvä, me voimme siis aloittaa. Ole hyvä ja riisu kaikki vaatteesi, lukuun ottamatta alushousujasi ja mene istumaan tuonne tutkimuspöydälle", hän käski.
Päästyäni sinne, hän jatkoi:
"Kuuntelen nyt keuhkosi".
Hän laittoi punaisen stetoskoopin korvilleen ja liikutti kylmää metalliosaa vasten rintaani, "hengitä syvään". Sitten hän tutki korvani ja kurkkuni sekä mittasi verenpaineeni.
"Otetaas sinun paino ja pituus, joten tule tänne vaa'an viereen", ja hän jatkoi: "okei, olet hyvissä mitoissa ja ole hyvä, mene makaamaan tuohon tutkimuspöydälle".
Hän rupesi tunnustelemaan vatsaani käsillänsä ja tiedusteli "tuntuuko kipeältä?". "Ei tunnu", minä vastasin. Sitten hän kuunteli stetoskoopillansa mahaani. Lääkäri sanoi:
"Nyt seuraavaksi tutkin sinun genitaalisi. Tämä on ihan normaalitarkastus, jonka teen kaikille sinun ikäisille pojille, joten ei tarvitse jännittää yhtään. Laitan tämmöiset kumihanskat käteeni ettei tule mitään bakteereja ja voit nyt ottaa alushoususi nyt pois". Minulle nousi äkkiä erektio päälle ja hän huomasi sen. "On aivan normaalia, että pojat jännittävät tässä tilanteessa, joten ihan rennosti vaan". Hän rupesi tunnustelemaan nivusiani. "Ei tyriä, hyvä ja katson kiveksesi seuraavaksi". Hän pyöritteli niitä sormiensa välissä ja sanoi:
"Näyttävät olevan kunnossa". Sen jälkeen hän rupesi puristelemaan penistäni varresta ja siirsi huomionsa terskaani. "Peniksesi on hienossa erektiossa ja terska on sileä. Ok!. Katsotaas ja kokeillaanpas esinahkasi toimintaa".
Hän rupesi veteleen sitä edestakaisin. "Näyttä toimivan hyvin myös erektiossa". Sitten hän otti taskustaan mitan ja alkoi mittaamaan vehkeitäni! ."kivekset normaalimitoissa ja peniksesi näyttää olevan 16.5 cm pitkä erektiossa, oikein miehen mitta, hienoa!,mutta silti lisäsenttejä voisi saada vielä.. ". Hän hellitti otteensa ja otti stetoskoopin taskustaan. "Nyt hieman kuuntelen ja koputtelen sun vehkeitäs". Hän otti kumivasaran pöydältänsä ja laittoi kylmän stetoskoopin pään kiveksiäni vasten. "Tämä voi tuntua hieman kivuliaalta, mutta yritä kestää". Sitten tunsin kun hän rupesi koputteleen vasaralla kiveksiäni ja siirteli, samalla kuunnellen tarkasti, stetoskoopin päätä kivesteni ympärillä. Hän teki saman tutkimuksen myös penikselleni. "Vaikuttaa hyvältä", hän sanoi hymyillen. "Tuleppas sitten seisomaan tähän eteeni", hän käski ja istui pienelle tuolille eteeni ja nosteli kivespussiani ja paineli sen alta. Sitten hän käski kääntymään ympäri ja nojaamaan tutkimuspöytää vasten. "Katson seuraavaksi eturauhasesi. Joudun työntämään sormeni peräaukkosi sisään, joten älä jännitä". Pistettyään rasvaa sormensa ympärille, hän laittoi sen sisääni.
"Voi tuntua siltä että tulee siemensyöksy, mutta yritä olla ajattelematta sitä".
Meinasin laueta siihen paikkaan. Tutkittuaan rauhasen, hän totesi sen olevan normaali ja käski kääntymään uudelleen hänen eteensä. Vaihdettuaan uudet hanskat Hän tarttui penikseeni käännellen sitä puolelta toiselle ja liikutti esinahkaani nopeasti edestakaisin."Seuraavaksi haluan tarkistaa erektiosi jäykkyyden penispumpun avulla ja samalla voimme katsoa että olisiko tämä hyvä hoitokeino lisäsenttien saamiseksi". Hän otti välinekärrystä tyhjiöpumpun ja sekä liukuvoidetta, hieroi reilusti voidetta käsiinsä ja sen jälkeen penikseni ympärille. " Laitan sun penikses tänne sisään ja alan pumppaan ilmaa sisään. Tunnet lievää painetta peniksesi ympärillä". Vähitellen hän lisäsi painetta ja penikseni meinasi räjähtää kappaleiksi. " Hyvin sujuu, yritä olla ejakuloimatta, rauhassa vaan", hän sanoi.Pidettyään muutaman minuutin paineen tosi kovana, hän rupesi hiljalleen laskemaan sitä. Vielä hetki, kohta helpottaa, aika on kohta täys, noin ohi on",hän sanoi. Aah , viimeinkin ohi. Tunne oli suorastaan räjähtävä koko testin ajan. "Hyvältä näytti,sinulla oikein vahvat paisuvaiskudokset, minun mielesta voisit koittaa kotonasi kehittää mittoja samalla keinolla, eli suosittelen että ostat kaupasta tyhjiöpumpun heti", hän sanoi ja jatkoi "Kaikki näyttää olevan kunnossa, mutta siitä huolimatta ottaisin vielä sinulta siemennestenäytteen, vain varmistaakseen sen, että sun murrosikä on hyvässä vauhdissa". Olin hieman ällistynyt, mutta hän totesi sen kuuluvan tarkastukseen.
"Mene tuohon tutkimuspöydälle makaamaan ja levitä hieman jalkojasi".
Hän otti käteensä pienen purkin ja kysyi: "Oletko masturboinut?". "Muutaman kerran", vastasin ja hän jatkoi: "Okei, toimenpide on hyvin samanlainen, mutta kerätään sun siemenet tähän purkkiin. No niin otetaanpa se näyte nyt ja ole ihan rentona, äläkä jännitä vastaan". Hän tarttui toisella kädellä kyrpääni ja piti toisella purkkia sen edessä. Hän rupesi liikuttamaan esinahkaani ensin hiljaa, mutta kiihtyvällä vauhdilla. Tunne oli todella ihana. Vähän ajan kuluttua sain TODELLA rajun orgasmin ja lääkäri puristi kaikki spermani näytepurkkinsa mitä ulos tuli. Sen jälkeen hän laittoi sen viereiselle pöydälle ja puhdisti kyrpäni pään ja sanoi: "Se meni hienosti ja saimme tarpeeksi tavaraa ulos, hyvä!. Otan vielä normaalimittasi vehkeistäsi". Hän kaivoi mittansa jälleen taskustaan ja asetti sen kutistuneen penikseni viereen."10 cm on normaalimitta ei-erektiossa olevalle siittimellesi ja kiveksetkin ovat hieman pienemmät. Eihän tuntunut tai tunnu mitään kipua tai kirvelyä orgasmin jälkeen tai sen aikana?". Hän tunnusteli kiveksiäni hyvin tarkasti. "Ei tuntunut", vastasin ja hän jatkoi: "Oikein hyvä eli valmista tuli. Voit käydä pesemässä tuossa WC:ssä vehkeesi, jos haluat ja voit pukea päällesi".
Puettuani, lääkäri sanoi vielä muutaman sanan "Sain tarkastukseni hyvin tehtyä ja näytät olevan ihan normaalikunnossa oleva nuorimies, muista tosiaan alkaa kehittään penistäsi tyhjiöpumpun avulla ja ehkäpä mittoihin saadaan positiivista muutosta eli nähdään sitten ensi vuonna!". Lähdin tutkimushuoneesta ja palasin luokkaani ja mietin, että oli todella ihana kokemus ja haluaisin mennä heti uudestaan samaan tutkimukseen!
naislekurin tarkastuksessa...
4
10725
Vastaukset 4
- ellu*lellu
Mä haluaisin olla huoneessa ktasomassa kun jätkälle tehdään noin.. se punastelis ja olis nolona mutta tehtävä mitä tehtävä... *haaveilee*
- girl
Varmaan jokaisen nuoren naisen haave olisi päästä tekemään se miehelle.
- kiva
Vähän liian nopeatempoinen kauttaaltaan. Pitäisi kuvailla yksityiskohtaisemmin mitä tapahtuu (myös ennen genitaaliosuutta) että lukija ehtisi kunnolla kuvitella missä mennään ja pysyä perässä. Muuten hyvä.
- Anonyymi00004
Olisi ihan hirveää jos ihminen jolle luotat alastoman kehosi alkaisi tuolla tavalla käyttämään hyväksi. Ei missään nimessä ainakaan minun fantasia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.2361449Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va2801031Miltä tuntuu vanhempi nainen olla
Pihkassa huomattavasti nuorempaan kolliin joka on uskollinen ja kiltti ja tottelee joka asiaa ja tykkää pussailla ja pan93791Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan68772Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä48713- 109609
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka27583Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt34574Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.46548Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.94525- 40481
- 31471
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺47451Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain76446- 77412
Onko kahvila Retro samalla pub???
Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm8407- 30403
- 27400
Oletteko täyttä sataa?
Muuta etunimienne kirjaimet numeroiksi. Esim. Mia ja Risto siitä tulee 8 numeroa. Laske ne yhteen . Paljonko tulee?33390Iivari esittää poliisin tutkintaa
Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj21381