Rotel

Miten Rotelin vahvistimet pelittää?
3698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Uudet Rotelit ovat laadukkaita. Vanhempi sarja joita saa pilkkahintaan on vähän kyseenalaisempaa. Tais olla tossa 90-luvun puolivälissä tai aikaisemmin kun Rotelilla vaihtui suunnittelija ja siitä lähtien Rotel on mennyt laadussa kohti huippua joskaan ei vielä sielä ole.

Uusi Rotelin vahvistin on hyvä hankinta. Tietysti parempiakin on mutta niin on myös huonompiakin.

Äänestä
  • "...kohti huippua joskaan ei vielä siellä ole." Höpö höpö. Mulla on B&W 804 ja kaverina Thetaa ja Classea ja Rotelin Rb-1080 hoitaa kuormajuhdan tehtävät. Huipulla tuulee ja kaislikossa suhisee.

    Äänestä

ne on pellitetty ympäriinsä pläkkipellillä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laatu kirjoitti:

Miten Rotelin vahvistimet pelittää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu