Ja taas

Taisipa suomi24.fi sähköposti toimia jopa pari päivää, nyt tas reistailrr. Eikö sitä VIHDOINKIN voisi saada toimimaan? Mikä taas mättää?
3188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Missä vaiheessa se toimi?

Aina yhden viestin avauksen jälkeen kaikki postin toiminnot ovat lukossa.

Äänestä

Minulla on ollut sähköposti eilisaamusta lähtien toimimattomana ja sinne on varmaankin tullut useita tärkeitä viestejä,joten koettakaa nyt saada joku tolkku tuohon hommaan.

Äänestä

Luuletko tosiaan että meitä kiinnostaa teidän ongelmanne ja vaikka kuinka viestinne ovat "tärkeitä", niin meillä on muut arvot!
Me laitamme häirikköpalloja pyörimään ruutuun silloin kun meitä huvittaa...vain koska pystymme siihen.
Jos emme suostu avaamaan postianne niin menkää puhumaan seinille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jollo kirjoitti:

Taisipa suomi24.fi sähköposti toimia jopa pari päivää, nyt tas reistailrr. Eikö sitä VIHDOINKIN voisi saada toimimaan? Mikä taas mättää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu