Taisipa suomi24.fi sähköposti toimia jopa pari päivää, nyt tas reistailrr. Eikö sitä VIHDOINKIN voisi saada toimimaan? Mikä taas mättää?
Ja taas
3
133
Vastaukset
- Missä vaiheessa?
Missä vaiheessa se toimi?
Aina yhden viestin avauksen jälkeen kaikki postin toiminnot ovat lukossa. Minulla on ollut sähköposti eilisaamusta lähtien toimimattomana ja sinne on varmaankin tullut useita tärkeitä viestejä,joten koettakaa nyt saada joku tolkku tuohon hommaan.
- Suomi24 ylläpito
Luuletko tosiaan että meitä kiinnostaa teidän ongelmanne ja vaikka kuinka viestinne ovat "tärkeitä", niin meillä on muut arvot!
Me laitamme häirikköpalloja pyörimään ruutuun silloin kun meitä huvittaa...vain koska pystymme siihen.
Jos emme suostu avaamaan postianne niin menkää puhumaan seinille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1117285Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista635368- 954924
- 524075
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee494006- 2223903
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san283618- 423305
- 522849
- 422427