Meillä kävi kylässä sisko ja sen jo kävelevä pikkuinen tyttö ja typyliini otti ja käveli konsolin nurin,kun se oli päällä ja sisällä tietenkin peli...nyt kun tätä peliä yrittää pelata,se jumiintuu yhteen kohtaan. Onko peli näin ollen tuhoutunut vai voiko asialle tehdä jotain...?
kellekään käyny näin?
3
729
Vastaukset
- sipulinaama
Tsekkaa onko siinä peliCD:ssä naarmuja. Säteen suuntaiset naarmut ei liiemmin haittaa mutta pyörimissuunnan mukaiset naarmut on myrkkyä. Voit myös testata jollain toisella, vastaavalla konsolilla.
- eikä
Sana typyliini ei ole oikea kuvaamaan moista..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.5264404Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek183521Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2842312Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia4762179Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.871507- 1571373
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1021321Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel641291- 651224
- 841144