eikö valo falloksen voisi siirtää mölypuistoon löytäisi rankasti rokannut yleisö takaisin.herättyään miekkalinnasta tai sairaalasta.
kuulo mennyt
yleisön puolesta
7112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei sitä voi siirtää kun se on SCC:n omaisuutta. Suomessa pitää kunnioittaa toisten omaisuutta.
tai neonin, jos sopimuksessa lukee pienellä printattuna että tavara on myyjän omaisuutta, kunnes se on kokonaan maksettu.
Kuulo mennyt, korvatulpat konserteissa voivat olla hyvä valinta.
Miksi tolpassa yhä palaa valot? Voisko joku valottaa? Oma teoria on, että noin korkeassa tornissa pitää olla aina valot ja nyt se kaupungin mailla ja vastuulla, joten me kaikki veronmaksajat pidämme ilmaista stand-up showta ohikulkijoille?
Termi "Stand up show" taitaa olla sulle "vähän" vieras?
loistava maamerkki juhla tilaan
Juhlahetken kliimaksin koittaessa fallos-tornin kärjestä ruiskuaisi kefiiriä valtavalla paineella kansan päälle!
K..PÄ JÄÄ KAUPUNKILLE PURKUKUSTANNUKSISTA . SIIRRETÄÄN TÄTÄ AINA SEURAAVAAN UTOPIAAN ...LÖYTÄÄ VOUTIKIN PAREMMIN - -IKI LIIKKUJA KEKSITTY HÄMEENLINNASSA