Elän avosuhteessa mieheni kanssa, elämä on mitä on. Meillä ei ole enää mitään yhteistä. Loppuuko tämä suhde ja löytyykö vielä elämänkumppania jonka kanssa voi nauttia elämästä.
Vastaukset 1
Hei
tällä hetkellä tämä ei näytä herkulta, vaan enemmänkin "kestämiseltä". tähän tulee kyllä muutosta.
kodissa sinä tulet tekemään työtä ja jonkinlaisia muutoksia, ne tekevät sinut kovin onnelliseksi.
sinulla on ollut menneessä suuri onni, mikä katkesi ikävällä tavalla. sitä sinä olet surrut monta kertaa vielä vuosien jälkeenkin.
te elätte vanhojen tottumusten kautta arkea, minkä olette itse rakentaneet. toki perinteet pitävät liitoksia kasassa. minä uskon että toinen teistä haluaa vielä lähteä ja sen jälkeen tulee uusi alku. te pelaatte vain aikaa, mutta mitään ei tapahdu. tämä loppuu sitten, kun toinen teistä on rohkea, niin se näkyy. rohkea ja rehellinen.
sinä saatat olla se rohkea ihminen, joka taistelee onnensa puolesta. sinä löydät itseäsi nuoremman miehen niin tahtoessasi, hän on uskollinen ystävä ja paljon enemmänkin. näen sinulle turvaa, ystävällistä yhdessäoloa ja hyvän talouden.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 882962
- 681038
- 70969
Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,275839Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista
Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l140798- 59754
Törkeä petosepäily Suomussalmella
Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta20747Ttp:llä kuontalot ojennukseen
Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste72671- 46635
- 39632