toyota taas ykkönen

tsi ja dsg ongelmat alkavat nyt näkyä.ensi vuonna on vw kusessa

http://www.kauppalehti.fi/auto/uutiset/kaksi autojattia taistelee tiukasti voitosta/201412713400
686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

TSI ja DSG-ongelmat ovat olemassa vain tällä palstalla. ProvoTeron päiväkirjassa...

Äänestä

Maailmassa riittäisi yksi Toyota, muut merkit ovat täysin tarpeettomia..

Äänestä
  • Onneksi näin ei ole. Minulla oli yksi Corolla, joka vastasi kahta. Sitä ensimmäistä ja viimeistä.

    Äänestä

  • Halpisautojen aatelia, hehee. Oikeasti ylihintainen halpis ja testi. ja vertailujumbo.

    Äänestä

Korvat höröllä nyt kun ajelette vag kuskit. Ja radio kiinni.

"Moottori on syytä sammuttaa myös, mikäli konepellin alta kuuluu ylimääräisiä ääniä. Aina moottorin varoitusvalo ei pelasta tilannetta ajoissa."

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hyvä toyota kirjoitti:

tsi ja dsg ongelmat alkavat nyt näkyä.ensi vuonna on vw kusessa

http://www.kauppalehti.fi/auto/uutiset/kaksi autojattia taistelee tiukasti voitosta/201412713400

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu