Onko olosi tukala? Onko omallatunnollasi jotain, mikä sinun on pakko saada kertoa?
Kerro se meille.
Kerro se meille.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Kylläpä oli kiihkeä ja synnintäytteinen yö, taidanpa ottaa uusiksi. En taida kertoa teille, kuvitelkaa miten ihanaa voi olla kun kaksi rakastavaista ihmistä kietoutuu toisiinsa. Siinä on kuulkaa kiihkeää menoa kun sydämet läpättää kuin lampaan saparot. Smack, sinä ihana tötteröhuuleni.
Ja sitten minä heräsin, Niilo!! BUUUUAAAAHHHHAAAAHHHH!!!!!!
BUAHHAHHAAAAHHHHAAAAHHH-------AAAH-----Aaaa-aaassh
Minua on kalvanut piinaava tunne. Olen tuntenut suurta himoa, lihanhimoa.
Haluan sitä aina kun mahdollista. On se niin hyvvää.... kebab. Sitä vois syödä niin, että halkee.
Mitä ihmeen syntiä siinä on jos kaksi rakastavaista viettää kiihkeän yön.
Päinvastoin,maailma pelastuisi jos kaikki tekisi oman rakkaansa kanssa niin.
Niin, varsinkin kaksi raavaista ja karvaista miestä ja yhteinen kiihkeä yö?? Hyi helve...!! Eihän siinä mitään ''ihmeellistä''!!!!
Kaipaatko toisenlaista seuraa? Täällä sivistynyt herrasmies vailla seuralaista, oletko sinä kenties unelmieni täyttymys. Voisikko meistä tulla ensimmäinen vihitty pari tässä seurakunnassa. Voitaisiin päästä historiankirjoihin ensimmäisenä homo- parina. Tulethan minun karvaiseen kainaloon.
Valitettavasti, tämä minun partnerini johon olen korviani myöten rakastunut, ei ole minun oma. Kyllä hän on nainen, kaunis ja mukava luonteinen ja ah niin kiihkeä. Siksi viime yö olikin niin syntinen.
Oliko "naisen" nimi Kyllikki?
Valitettavasti minun täytyy tuottaa sinulle pettymys, hänen nimensä ei ole Kyllikki. Arvaan että haluat vinoilla minulle, rakas lajitoveri. Kyllikki on omaa sukua Nyrkki, kerroppa hänelle terveisiä, voit antaa hänelle suukon mikäli yletyt. Olen niin onnellinen kun sinäkin olet löytänyt partnerin, Kyllikin.
Toivotan sinulle ja Kyllikille oikein Hyvää Joulua, perillisiä teillä tuskin on.
Vai Niilo Hepoköngäs? Sinä olet se idioot.. astuja-ana, joka sotkumon palsatalla on kirjoitellut samanlaisia tyhmyyksiä, kuin nytkin täällä!! Pysy vaan siellä sotkumon idioott... palstalla, äläkä tule meitä normaaleita häiriköimään!!
Oletko sinä synnitön ? Herjaat ja nimittelet toisia ihmisiä, eikö sinunkin olisi aika paljastaa syntisi täällä niin kuin tuo aloitus otsikko antaa ymmärtää. Sinulla saattaisi taakka pudota hartijoiltasi ja voisit saada rauhan, jatkossa sinun ei ehkä tarvitseisi heittää sitä ensimmäistä kiveä.
Kuka onneton uskaltaa mainita nimeni turhaan, elä sinä nouse kapinaan isääsi nastaan. Olet minun lapseni, joka synnyit avioliiton ulkopuolisesta suhteesta, hetkellisen kiiman sivutuotteena. Häpeä sinä kiittämätön lurjus. Tänä jouluna et saa lahjoja, lahjaton.
Isääsi nastaan??? BUUUUAAAAAHHHHHHAAAAAAHHHH
Olet näköjään oppinut lukemaan, mikä on sinänsä hyvä asia. Kirjoittaminen sujuu näemmä vähän heikommin, kuten tuolla edellisessä kirjoituksessasi näkyy, mutta harjoitus tekee mestarin. Noh, tämä ei ilmeisesti pidä paikkaansa sinun tapauksessasi rakas lapseni. On oikein mukava huomata että itsetuntosi on kohentunut ja osaat nauraa toisten virheille, omia virheitä et näköjään huomaa. Muuten, tuli mieleen, joko olet saanut päästötodistuksen apukoulusta, onneton?
Pikkujoulu oli ja no pitihän kun kävi niin että vieras nainen tuli., niin sitten kun lähettiin niin käytiin kämpillä. Vaimolle en oo kertonu kun on vähä huono omatuntoki, pittää tunnustaa, niihä siinä kävi.
Anna vaimo anteeksi.
Ja anteeksiko? En halua sulta mitään ennen kun oot sukupuolitestit teetättäny. Mä käyn aina tutuissa kun niihin voi luottaa vaan sinäpä se sitten keksit ventovieraisiin pakkautua. Ihan on uskomatonta tuo sun käytös ja kehtaat vielä olla täällä leuhkimassa.
Se vesivahinko on lopullinen ,siitä ei palaudu varsinkaan talavella.
vaikka oli varattu ei huomannu mittään ukko, eikä minunkaan jipii
Tytöt tytöt.
Harmittaahan tuo kun kaidalra tieltä poikkeaa ja sortuu himoihin, joira synniksi nimitetään. Lissää suklaata.
Mitä se synti oikein on. Onko se sitä että tekee jotakin vähän hymyssäsuin???
Kyllä on syntiä jos hymyilet.Tai jos vähänkään tunnet intohimoa, niin syntiä teet. Siksi uskovat ovat viivasuita tosikkoja. Mietipä ravintoterapeutteja, hampurilainen on ehdottomasti kielletty, mutta täysjyväsämpylä on suositeltu ja täyslihapihviä saa syödä viikottain. ??? Mitenkähän tämä synnin kohdalla menee? Riippuu miten ja missä teet ja millä mielellä teet?
Minä pierasin kunnantaln aulassa, lienekö isokin synti?
Jos se on kiellettyä, mutta olet sen tahallisesti tehnyt ja nauttinut ilkeydestäsi. Sillon se on syntiä.