johnny depp se paras ja ihanin ja seksikkäin ja pantavin ja himoittavin ja mukavin mies universumilla on!!
Johnny Dep sen olla pitää!!
no nick
131064
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
joo se miekkonen on maailman kuumin kundi!
panisitko?? AI PANISINKO!! ou jee...
se on kyl tosi namiskuukkeli mies!
antaisin mitävaan et saisin sen omakseni.
oon kyllä joo sitä mieltä että johnny menee juden ohi ihan reippaasti ja sen "maailman seksikkäin mies" tittelin olis pitäny antaa johnnylle uudestaan onhan se sentään kunnon MIES isolla M kirjaimella!!!!!!!!!!!!!!
niin munkin mielestä!! johnny oikeen hehkuu sitä seksikkyyttä!! ihan uskomaton heppu!
No onhan se ihan OK, vaikka onki jo yli 40... Mielummin kyllä ottasin Vin Dieselin, vaikkei sekään niin nuori ole, mutta on ainaki universumin seksikkäin ääni ja mahtavimmat lihakset! Ei se Johnnykaan paha ole.
Vin is Hot!
PS. Vin Dieselistä ihania sanoja täällä keskustelu palstalla. Nimellä "Vin Diesel" ja ekan on kirjottanu Kuumaa laavaa, jos oikein muistan... Mieki lähen tästä sinne lukeen, jos on tullu uutta kommentii. Käykää tsekkaa!
Mä oon täysin ja erittäin samaa mieltä sun kanssas!!!!! Kyllähän tottakai se on se johnny depp joka seksikkäin ja ihanin ja komein ja söpöin ja loistavin koko universumissa !!!!
Kuka on Depp kuka on herra Laki?
Eikö se ole ihan sama ketä te suomalaiset läskiperseiset naiset ajattelette masturboidessanne.
Kunhan vain ei tarvitsisi antaa omalle miehelle tai poikaystävälle - se on pääasia, eikun jalkoväliasia!!!
Jaa.. en mä kyllä Johnny Ajattele tuolloin.. mut omapa on jokaisen asia tuollainen..
Mielestäni johnny on muutakin kuin vain Sexsy, hot, cute ym... Myönnän, että huoneestani löytyy 9 kuvaa/julistetta hänestä ja etsin aina välillä netistä lisää.. Mutta mikä parasta Johnnyssä on mielestäni hänen näyttelijän taitonsa! Hän on hämmästyttävä, ja jo uransa alkuvaiheilla hän on valinnut roolinsa tarkoin. Hän ei ole täys ääliö, toisin kuin useimmat näyttelijät.. Ja nykyisin hän on jopa hyvin kunnollisen oloinen isä hahmo, ja tavallinen herrasmies. eikä hän ole koskaan halunnut olla ihanne.. Ainakaan näyttelijänä.
Onhan se tosi. että se ei paljoa hetkäutä ketä me naiset ihailemme. Mutta emmehän me häntä ihailekkaan jotta se hetkauttaisi jotakuta
Ja miehet saavat ihan ansionsa mukaan, vaikka naiset välillä kieltäytyiskin peti hommista. enkä mä ihan usko, et säkään ihan kiltti oot.. En mäkään utele ketä sä ajattelet kun harrastat masturbointia.
tyttö -89
tottakai johnny depp on ihanin ja sekdyin ja kaikkee ja tietysti tosi hot vaikka se onkin jo yli 40w mut on niitä muitakin yhtä vanhoja näyttelijöitä (ja vanhempia) jotka on kans aika hotteja! esimerkiks brad pitt ja viggo mortensen!!!
niinpä, johnny on ihana! suorastaan syötävä!
sellasia miehiä kun suomestaki löytyis ni olis hyvä! :)
nyt oot osunu siskosein aivan naulan kantaan!
ei kukaan mies oo yhtä valloittava ja himoittava kun herra depp!! :)
täyxin samaa mieltä...se on ihana mies...seksikäskin vielä...nam:)
kyl löytyy välillä ihan toivottomia porukkaa. En nyt tässä sitä väitä ettei sais ihailla mutta kun näitä tekstiä tuli luettua, aika lapsellista tekstiä. "OOh, panisitko sitä" ja jne...