Pitääkö paikkansa, että pian loppuva Hypnoosiliitto olisi ollut tappiollinen jo jonkun aikaan..??? Siis jäsenet ei maksa jäsenmaksujaan tai luennoitsijat kuittaavat huippupalkkiot.
No kun toreilta kuulee, niin ei siellä paljon kuulijoita käy noissa koulutustilaisuuksissa ja samat luennoitsijat ovat vuodesta toiseen kuittaamassa palkkioita.
Tälläinen touhu ei pitkälle vetele yleensä ja muutenkin koko maalikkohypnoosi kaiken maailman rikosjuttuineen elää pohjamudissa.
No itsehän oman pesänsä sössineet.
Hl konkurssin partaalla ????
T. S. Laakso
6
442
Vastaukset
- wertgy
mutta kun näyttää sltä että valtiovalta tukee erimuodoinraamatullisisten kris järjestöjen kautta jopa sotarikollisia hypnoosi taitoineen
- Anonyymi
Mikä tämä tämmöinen liitto - joutavan päiväinen?!
- Anonyymi
No mene tutustuu liiton sivuihin
- Anonyymi
Mikä tämä tämmöinen Liitto?!
Jarl Fahlerin peruja tämmöiset liitot?!- Anonyymi
Googleta jos kiinnostaa
- Anonyymi
Näkökulma;
Määrätyt henkilöt siirtyneet syrjään, ikä ym. syynä.
sitten määrättyä sukupuolta tullut enemmän liittoon, fokus pois itse asiasta, kaikki suvaitaan , hallitukseen ym.
asiat muuttuivat , eikä niin parempaan suuntaan
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721445
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411029Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14650
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21640- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17583Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577