mikä h**vetin sara x???

ärsyyntynyt

En edes tiedä kuka tämä eukko on mutta ärsyttää todella paljon kun menen youtubeen niin etusivulla ensimmäisenä iso mainos tisseineen! "A very Sara Xmas" eli akka heiluttelee silikonejaan joululaulun tahtiin. Voiko turhempaa olla ja youtuben etusivu nyt jokapäivä täynnä tätä, saanut ilmeisesti niin monta katsomiskertaa. Kai tämäkin joku uusi julkkis on, enkä keksinyt muuta palstaa johon purkaa **tustani. Siis eikö todella ole mitään muuta jouluaiheista videota mitä voisi mainostaa jos tämä nyt ajankohdan takia siinä etusivulla on??? En ymmärrä tälläistä millään huumorilla!!!!!!!

1

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • joooooh

      Jännä juttu, kun mä menen youtubeen ei mitään silikoniporsasta ole siellä heiluttelemassa. Julkaisut riippuu siitä mitä oot siellä ennen kattonut, eli ilmeisesti nuo silikonisyöttöporsaat ovat yleensä listallasi... tai vastaavat musavideot. Kannattaisko kenties laittaa suoraan youtuben ylläpidolle palautetta, ne tuskin täältä sitä ärsyyntymistäsi lukee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      151
      11406
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8102
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5884
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      162
      4759
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      15
      4671
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      32
      4331
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      84
      4193
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3487
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3240
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1741
    Aihe