Tervetuloa kertomaan mielipiteesi Suomi24 terveyskeskusteluista

Hyvä Suomi24 terveyskeskustelun lukija ja kirjoittaja

Mitä mieltä olet Suomi 24 terveyskeskusteluista. Tervetuloa kertomaan näkemyksesi ja kokemuksesi, vastausaikaa on joulukuun loppuun.
https://elomake3.uta.fi/lomakkeet/13429/lomake.html

Tutkimuksella halutaan selvittää, millaisia näkemyksiä Suomi24 terveysaiheisten keskustelujen lukijoilla ja kommentoijilla keskusteluluista on. Oletko saanut hyötyä, apua tai iloa keskusteluista? Miten arvioisit keskustelujen sisältöjä?

Toivon, että kyselyyn vastaavat niin aktiiviset keskusteluun osallistujat kuin sellaisetkin, jotka eivät osallistu Suomi24:n keskusteluun kirjoittamalla vaan enimmäkseen seuraavat muiden kirjoituksia ja kommentteja. Vastaaminen kestää noin 10–15 min.

Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta

Sinikka Torkkola
Tutkijatohtori
Tampereen yliopisto

0

63

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Olet minua

        vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
        Ikävä
        143
        3129
      2. Ruumis ojassa

        Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
        Oulainen
        8
        1727
      3. Mies pyysi rahaa

        Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
        Ikävä
        222
        1384
      4. Jos tapaisimme uudelleen?

        niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
        Ikävä
        70
        1201
      5. Mitä piirteitä rakastat

        Eniten kaivatussasi?
        Ikävä
        44
        1181
      6. 37
        1051
      7. Mites nyt suu pannaan

        Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
        Sysmä
        38
        1032
      8. Taas Lieksassa tyritty

        Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
        Lieksa
        133
        987
      9. Hän on niin

        Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
        Ikävä
        47
        964
      10. Nähdäänkö ensi viikolla

        paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
        Ikävä
        38
        918
      Aihe