joulukuun outoja viestejä!

neito+2m

Haluisiko joku tehdä tulkinnan? Olen saanit tässä kk mieheltä viestiä,mitähän yrittää sillä minulle kertoa, en tunne kyseistä ihmistä,mutta kiinnostusta olisi tutustua paremmin.. Olen itse todella hämilläni myös siitä että vanha ystäväni vuosien takaa myös kirjoitellut tässä kk... Kiitos!

1

162

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kirjoitin jo pitkästi mutta sitten kaikki hävisi mutta tämä ensimmäinen kertomasi mies haluaa kovin täsmällisesti kehittää jotain tästä sinun kanssasi että jotain todella tapahtuisi ihan näkyvästi, on valmis siihen ja näkee kaikki mahdollisuudet tästä eteenpäin kanssasi. Todellakin seuraavat kuukaudet tulevat olemaan tällaista kirjoittamista hyvän tulevaisuuden toivossa että tilanne voitettaisiin, sitten puolen v. sisälle saan myös että olette valmiita menemään pidemmälle kun ette päästä toisianne eli kiinnostus on siellä. Mutta kaikki tapahtuu hitaasti ja syksymmälle on sinulla jo rakkaussuhde elämässä kuka se nyt on, josta on jatkoa aika varmalla pohjalla. Katson nyt myös tätä toista vanhaa ystävää. Tämä mies on jotenkin omissa oloissaan ja hän ei välttämättä pidä sinuun yhteyttä niin paljon lähikuukausien aikana kun on joko rohkeuden puutetta tai muuta tiellä vaikka sinä etsit häntä mutta hänelle tulee jokin este, kevät kesään menee jolloin on mahdollisuutta uuden tyyppiseen yhteydenpitoon, sitten tulee vähän epävarmaa jatkaako tästä epäselvästä tilanteesta kun teillä ei vielä ole ainakaan mitään turvallista suhdetta täällä. Mutta teille tulee eteen suunnitelmat tulevaisuuteen., jatkat mielelläsi tämän miehen kanssa pidemmälle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      207
      4586
    2. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      186
      2571
    3. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      67
      1512
    4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      96
      1210
    5. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      125
      1119
    6. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      104
      1116
    7. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      71
      1071
    8. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      9
      1042
    9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      131
      1017
    10. Bim bom ovikello soi!!

      Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
      Ikävä
      109
      989
    Aihe