näkeville auttajille, uskonko vaistoa??

empaatikko3

Uskonko vaistoa avioliiton ongelmissa? Tiedän, että uskon asiasta oikein??

2

99

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      sinä käytät lyhyessä kysymyksessäsi kolme kertaa sanaa "usko" otsikko mukaan lukien.
      olet äärettömän rehellinen ihminen ja juuri sellainen, joka haluaa uskoa asioihin ja ihmisiin. mutta usko ja vaisto eivät ole sama asia.

      sinä uskot kaikkeen sellaiseen, mihin sinä luotat vanhasta tottumuksestasi.
      niinpä sinä uskot myös omaan vaistoosi, sillä se ei ole koskaan jättänyt sinua liriin.
      sinä epäilet nyt vaistoasi, koska pelkäät sitä ja olet hämilläsi.

      olet huomannut ilmapiirin muutoksen kotonasi ja tuntuu raskaalta. tähän vaikuttaa ärhäkkä luonteinen nainen, joka on tullut tähän samaan ilmapiiriin. sinä tunnistat hänen henkensä. tämä on se asia, mikä sinua painostaa, tämä nainen.

      et luonnollisesti voi väittää mitään, jollei sinulla ole todisteita. mutta sen henkisen värinän sinä vaistoat loistavasti, näin se on.
      voit saada hänestä näytteen viattomien viestien kautta. ne ovat kovin viattomia! näin minä sen näen, enkä usko että asiat ovat vielä päässeet karkuun käsistä. mitään peliä ei ole vielä menetetty ja nyt olisi korkea aika kohdistaa elämän suunnitelmia ja unelmien toteutuksia oman katon alle. voit vielä tehdä hyvää, paljon asioita joita ei ole vielä toteutettu.

      t. Keskiyö

    • empaatikko3

      Kiitos vastauksestasi!!
      Mistä löydän tämän ärhäkkään luonteisen naisen??
      Mistä hän olisi kolmanneksi pyöräksi löytynyt??
      Vaikeuksien keskellä joskus toivoisi, että itse saisi kyvyn nähdä tulevaan, helpottaisi elämää.. edes vähän..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      65
      1762
    2. Lääkäri Ari Miettinen kuollut 50-vuotiaana

      Sillähän on Youtubessa paljon videoita.
      Maailman menoa
      63
      1155
    3. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      93
      1058
    4. Koska tulet minulle näkyväksi

      Koska astut piilostasi esiin? Miksi pysyttelet niin kaukana? Etkö voisi tulla päättämään tämän ikävöinnin? Saisin vihdoi
      Ikävä
      45
      844
    5. Nainen, olet ihanin maan päällä

      Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa
      Ikävä
      41
      810
    6. Poliis. Poliisi osoitti aseella Tampereella kun mies avasi oven

      Poliisi Poliisi osoitti aseella Tampereella, kun mies avasi siviili­poliisiauton oven Mies kuvasi keski­viikkoiltana bus
      Maailman menoa
      284
      799
    7. Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?

      Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,
      Sinkut
      260
      723
    8. Romanttisinta

      Mitä hän on tehnyt sinulle?
      Ikävä
      55
      687
    9. " Hae roolisi miljardien Pyhäjärveltä"?

      Perjantain 14.8. viesti TV:ssä oli hätkähdyttävän todellista kuultavaa. Tähän on tultu. Pyhäjärvi- selvitykseen, tied
      Pyhäjärvi
      101
      667
    10. Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista

      Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l
      Maailman menoa
      114
      610
    Aihe