Tuntijasi

Kultaisin siivin

Olen Nainen ja kysyn näkyykö minulle rahavoittoja tai jotakin joka saisi sydämeni iloiseksi? Toivon niin! Ihmissuhteet/rakkaus? Mitä näet/näytetään minulle?

1

63

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      sinä olet sosiaalinen ja osaat jutella. elämässäsi on melko tasapainoisesti niin kivoja, kuin vähemmän kivoja tapahtumia. ymmärrän selvästi, että haluat heilauttaa vaakaa enemmän positiiviseen päin.
      rakkaudessa sinulla on ollut yleensä järki päässä, eli vaikka on ollut kovia koettelemuksia, sinä olet osannut pistää käsijarrun päälle ajoissa.

      rahaa ajatellessa minä näen miesasiat ja sen, että älä missään nimessä enää maksa tai kannusta miehiä rahallisesti. ei edes yhtä olutta.
      kun olet varovainen, sinä pärjäät rahan kanssa erinomaisesti. sinulla on tuloja firmasta tai muusta instituutiosta ja se kannattaa pitää pystyssä.
      näen läheisen sukulaisnaisen ja hänen kauttaan sinä voit saada rahaa. ole sitten järkevä sen kanssa, älä tuhlaa liian nopeasti kaikkea mitä saat.

      sinulla on jonkinlainen allergia, mikä ihmetyttää. en tiedä onko se metallista vai pölystä, mutta nykyajan menetelmillä sen voi saada melko helposti selville, kannattaa.
      rakkaus on hyvä kysymys. tässä mieleeni nousee aivan ensimmäiseksi pariskunta, joka on sinulle läheinen. he ovat hyviä ihmisiä ja sinä olet hyvä heille.
      toiselta paikkakunnalta tullut mies ei ole sitä, mitä hän tahtoo näyttää olevansa. ole varovainen ja katso kahdesti.

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      56
      1671
    2. Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella

      Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r
      Ikävä
      125
      1282
    3. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      70
      1221
    4. La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta

      La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt
      Tv-sarjat
      10
      816
    5. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      59
      745
    6. Paljonko meidän ikäero on?

      Ois kiva tietää.
      Ikävä
      64
      636
    7. Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa

      Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko
      Ikävä
      37
      492
    8. Mies onko sinulla

      Kaikki hyvin? 🌞 -nainen
      Ikävä
      36
      447
    9. Toivotetaanko toisillemme

      Juhannuksia vai ollaanko vihoissa
      Ikävä
      52
      442
    10. Nainen onko kaikki

      Onko sinulla nainen kaikki hyvin? mies
      Ikävä
      43
      440
    Aihe