KAUPUNKILAISET HALUAA.......

RUUAN ALVIN NOSTETTAVAKSI 39% JA TUOTTAJIEN TUOTTEENHINNAN KOROTETTAVAN TUKIEN OSUUDEN VERRAN 70 %......TÄMÄ ON KAUPUNKILAISTEN VIIMEINEN HÄTÄHUUTO MAATALOUSTUKIEN POISTAMISEKSI.....TÄTÄ ON NYT VAADITTAVA
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aimaksa.meko 70% ruuasta.me tukina. Stanan kleptomaanit!

Äänestä
  • KATROHOS JOPPEAHAN, MYÖNSRIHIN SIIS ET NYT MENEEHEN ILMAASEEKS,,,:)))))))))

    Äänestä

SELLAINEN ASIANTUNTIJA RAATI TÄLLÄ ALUEELLA ON JA MITÄPÄ SITÄ SIIS EPÄILEMÄÄN SE TULEE SIIS POHJANA OLEMAAN NYT VAATIMUKSILLE

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


VETOOMUS kirjoitti:

RUUAN ALVIN NOSTETTAVAKSI 39% JA TUOTTAJIEN TUOTTEENHINNAN KOROTETTAVAN TUKIEN OSUUDEN VERRAN 70 %......TÄMÄ ON KAUPUNKILAISTEN VIIMEINEN HÄTÄHUUTO MAATALOUSTUKIEN POISTAMISEKSI.....TÄTÄ ON NYT VAADITTAVA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu