Minulla on semmoinen tunne että yksi ja sama hemmo on täällä häiriimässä ja suutaan soittamassa olenkoväärässä??Kyse on Heinrich ja Hupsista.Kaveri on vaan vaihtanu nimimerkin.Jutut on nimittäin yhtä sikamaiset eli identtiset keskenään.Kaveri tietysti kiistää sehän on selvä mutta verratkaapa.
Yksi ja sama
Tättärää
3265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
nyt sinä olet kyllä väärässä,olen nainen ja mitä olen tuonut julki niin ne on mielipiteitäni =)ja minä en suutani soita,suun soitolla on aika iso ero mielipitteiteni kirjoitukseen =)
En ensinäänkään sukupuolesta sanonu mitään, koska sitä ei aina kirjoituksissa tunnista.
Ja on varmaan hienompiakin tapoja kertoo mielipiteitään.Sinulla on välistä aika karkeita mielipiteitä.Jos on noin kova inho joka tosin sinun kirjoituksissa näkee niin kysyn sinulta satko jonkun nautinnon siitä et käyt täällä antamassa "mielipiteitäs"? Esim.minä en pidä jostakin rodusta niin en suinkaan edes hakeudu heidän keskustelu palstalle antaakseni "Mielipiteitäni".Saan sinusta nyt semmoisen käsityksen että nautit siitä kun saat pahoittaa joidenki mieltä.
*Esim.minä en pidä jostakin rodusta niin en suinkaan edes hakeudu heidän keskustelu palstalle antaakseni "Mielipiteitäni".*
__________________
Tuo on minustakin aika erikoista, että tällä palstalla on näitä tyyppejä, jotka erityisesti hakeutuvat Romano-palstalle, vaikka eivät mitään niin kovasti inhoa, kuin romaneita. Yhtäkään kiihkotonta tai loogista ajatusta ei ilmaannu palstalle, mutta tehoja löytyy etnisen puhdistuksen ideointiin asti.
Monikohan tällä 'inhokkipalsta -logiikalla' varustettu pikkuhitleri vaikuttaa somalien tai kurdien palstoilla, joissa vaaditaan jo hiukka eksoottisempaa kielitaitoa? Mahtaako energia riittää kielten opiskeluun? Tai siis mihinkään hyödylliseen?