Keino voittaa!

pokerikuningas

Oletko koukussa kenties pokeriin tai muihin nettirahapeleihin?

Olen pitkään suunnitellut systemaattista tapaa, jolla on suurin todennäköisyys voittaa ja tästä paremmaksi ei enään voi laittaa nyt kun erääseen pokeriohjelmaan tuli eräs lisäys. Olen pelannut nyt paremmin kuin koskaan ja pystyn pelaamaan systemaattisesti kassavirran ollessa positiivinen ja parhain minun pelaamisen aikana...
Jos haluat neuvoa, ota yhteyttä minuun niin lähetän sinulle kirjoittamani ohjeet. Ohjetta pitää seurata tarkasti jotta voit voittaa. Lupaan että saat vähintään oman ensitalletuksesi takaisin ilman kassan tyhjentymistä kertaakaan!
Mielestäni Suomalaisten tulee saada tietoon tämä tekniikka joka ei maksa mitään muuta kuin itse pokeriin laittamasi rahat.
Jos et pelaa kuten olen ohjeisiin kirjoittanut, et luultavasti tule voittamaankaan. Minulla on vuosien kokemus kyseiseltä pokerisivustolta, ja nyt on mahdollisuus alkaa tienaamaan suuria summia! Jos laitat esimerkiksi $600 niin takaan että tulet saamaan toisen mokoman $600 bonuksina suhteellisen nopeasti takaisin kunhan vain pelaat systeemillä minkä minä olen kehittänyt, ja se toimii vain ja ainoastaan yhdessä paikassa.
Ole nopea vielä kun systeemi toimii!

Ota yhteyttä [email protected] niin annan lisäinfon jotta pääset tienaamaan.

SUOMEN KÖYHISTÄ RIKKAITA!!!

2

412

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihme ohjeet

      Siis miten muka korttipakan tunkeminen pyllynreikään tuplaa pelikassan? Toinen mitä en ymmärtänyt että miksi mun piti sen jälkeen laittaa pata A ja hertta K sinun suuhusi ja huutaa 3 kertaa mumsfilibabba? Voisitko selventää hieman ettei muut sitten ylläty kun ottavat yhteyttä?

    • vaiettätaktiikkaa

      Miks helvetissä et niitä tänne latele ihan yleisesti kaikkien nähtäville?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      122
      3044
    2. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      35
      1425
    3. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      104
      1289
    4. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1037
    5. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      1017
    6. Empaattisuus ja suoruus.

      Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi
      Sinkut
      133
      1008
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      60
      947
    8. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      41
      747
    9. Sä saat mut tuntemaan

      Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne
      Ikävä
      22
      733
    10. Tunnettujen vanhempien lapset, tv-sarja

      Tunnettujen vanhempien lapset saa tv-sarjan. Juurihan yksi heistä oli MTV:ssä 6.5.26 kertomassa ettei halua julkisuutta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      712
    Aihe