No kelpaako

Kelpaisko kenellekkään tyttö 15v 165cm 98kilonen ;_;
462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei

Äänestä

Mee pois trollis

Äänestä
  • En ole trolli.

    Äänestä

  • Trollhättan kirjoitti:

    En ole trolli.

    mielipiteitä on monia, varmast jollekkin kelpaat. ehkä kannattais kuitenkin jo harkita laihduttamista, tässä iässä jo tolla painolla=vakavia ongelmia tulevaisuudessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lihistyttö kirjoitti:

Kelpaisko kenellekkään tyttö 15v 165cm 98kilonen ;_;

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu