EI OO LUMIMIESTÄ

Rockstar games katto ne pelin koodaukset läpi eikä sieltä löytyny mitään mount chilliad vuorella liikkuvaa oliota.
Eli tota lumimiestä ei oo.Tilt tv n keskustelu palstan valvojaki on myöntäny ton ettei sitä oo.
5583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

"rockstar games katto pelin koodaukset läpi", no kai ne ny ite tietää sen ilman mitää pelin koodauksien kattomista et onko siinä lumimiestä vai ei koska rockstar on ite tehny sen pelin, ja jos sä pidät jotai tilt.tv foorumin valvojaa pelien kaikki tietävänä jumalana ni usko vaa, lumimies todellaki on olemassa

Äänestä
  • ei siinä ole mitään vitun lumiukkoa tää on toimintapeli eikä mikään vitun fantasiapeli

    Äänestä

  • Isojalka/bigfoot on eri asia kuin lumimies.

    Äänestä

  • jetihuume kirjoitti:

    ei siinä ole mitään vitun lumiukkoa tää on toimintapeli eikä mikään vitun fantasiapeli

    rockstar on todellaki piilottanu peliin kaikkee tollasta hauskaa kuten lumimiehen ja ufoja, miks ihmees se on nii vaikee ymmärtää

    Äänestä

  • pässit! kirjoitti:

    Isojalka/bigfoot on eri asia kuin lumimies.

    näyttäkää kuvia tästä lumimiehestä sitten uskon

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


feikki footti kirjoitti:

Rockstar games katto ne pelin koodaukset läpi eikä sieltä löytyny mitään mount chilliad vuorella liikkuvaa oliota.
Eli tota lumimiestä ei oo.Tilt tv n keskustelu palstan valvojaki on myöntäny ton ettei sitä oo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu