Mulla olisi kolme kappaletta näitä ylimääräisenä (menee vanhaksi 1/15). Jos kiinnostaa kokeilla niin ilmotelkaa. Hinta vaikka 30e sis postit.
Levitra 10mg (suussa liukeneva)
-L-
3
169
Vastaukset
- V*ttu mitä p*skaa
Ja joku onneton menee sitten näistäkin vanhenevista tabuista maksamaan ökyhintaa.... mitä järkeä?! Apteekista saa erektionappeja kohtuuhintaan, siihen tarvitaan resepti, jonka saa keneltä tahansa lekurilta pyytämällä. Käykää nyt hyvät ihmiset vaikka siellä omassa tk:ssa, työterveydessä, tms ja pyytäkää resepti, niin ei mene rahat hukkaan kaikenmaailman värjättyjä kalkkitabuja tilaillessa!!!
- -L-
Halvempia nämä ovat kuin apteekissa ;) Ja ihan Suomesta vielä ostettukin.
- Ettei sittenki
Heh, tällaisiaki löytyy
http://osta-apteekki.com/osta-levitra-netistaaa.html
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1018053- 1075657
- 2795003
- 494943
- 763727
- 542940
- 642667
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222508Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292442- 422358