Nuhtelen sinua näin julkisesti hallinnon päivystäjä siitä että vasteaikasi alkaa viipyä sopimastamme puolesta tunnista, etkä enää muutenkaan ole kovin luova. Hoet vaan tuota perzykkiäsi, mikä ei enää äänestäjiin selvästikään tehoa. koetappa nyt piristyä ja lataa kehiin jotain uutta.
Nuhteet päivystäjälle
Perttu Iisakki
13102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ilmeisesti on menossa jonkinlainen hiljainen aika, jolloin punovat juoniaan ja käyvät läpi sotasuunnitelmiaan.
Onkohan päivystäjälle todella sattunut jotain. Parhaimmillaan kymmeniä ilkkalavastaisia ketjuja mutta nyt alkaa vissiin väsähtää
soon vissiin reissussa ja netti ei toimi.
eeeehehheh hee
Alkaa todellakin huolestuttaa onko karittajalle sattunut jotain
Olisipa kuollut pois.
Päivystäjä itse on vetäytynyt kuoreensa, mutta käskyttää maan alla polkupyöräileviä tsetseenialaisen näköisiä hinteliä yli-ikäisiä terroriapulaisiaan reaaliajassa.
Koko ketju samasta IP-osotteesta. Alkoi jo huolestuttaa että vaan kolme sieltä tulee mutta sitten perzuikkipäivystäjä sai vauhtia kun muisti että puoluetukea on vielä kaappi täynnä. Muisti että palkkansa eteen tulee luvata äänestäjille kaunista ja hyvää.
kukas huijari sä olet? et kirjoita oikeasti väärin!
Saman muuten huomasin eli ei ollutkaan Kuminaamari itse tällä kerralla. Makkarapojat onkin laittaneet jo pillit pussiin kun alkoi puntti tutiseen. Kyllä näitä huonon hallinnon päivystäjiä ja apulaisia vielä riittää vähän siellä sun täällä. Helppo raha ketkuja laulattaa.
Sinänsä homma alkaa olla pässinlihaa. Tarvittaisiin vain kourallinen kunnon miehiä löytää jostakin.
Ei täällä muut saa isosta kassasta lomakorvauksiaan kuin sossut ja kikkareet. Olette raskas taakka ja kuluerä, johon on mahdollista laatia edullisempi korvaava ratkaisu.
Sen jälkeen saatte pitää ihan omaa kivaanne miten haluatte.
Mutta ei meidän kustannuksella.
Perzyikki Perttu on vaatimaton.
Tyypillistä.