Mitä...

Tietääks kukaan mitä tsh-peli maksaa ja kannattaks sellanen ylinpäätäänsä ostaa/onks se hyvä? Mydääks jossain tsh-julisteita tai muuta vastaavaa?
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pelistä en tiedä, mutta julisteita saa tavarataloista. Itse olen nähnyt niitä ainakin Citymarketissa, Prismassa ja Anttilassa.

Äänestä

Ite sen pelin ostin n. 250 mk:lla ja kyllä se on oikein hyvä peli. Parempi ku muut ja hiukka erilainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


***** kirjoitti:

Tietääks kukaan mitä tsh-peli maksaa ja kannattaks sellanen ylinpäätäänsä ostaa/onks se hyvä? Mydääks jossain tsh-julisteita tai muuta vastaavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu