Selittäkäähän tää, MUKAVIISAAT!!!

Kun/jos käy kakilla ja se on niin kova että pyllystä tulee ihan verta, nii miksei saa veren myrkytystä, kun eihän se on pylly mikää maailman puhtain paikka oo!??
568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siis mitä?

Äänestä

Eihän se veri mee enää verenkiertoon?!?

Äänestä

ew

Äänestä

Sulla on peräaukon haavauma, ja se kannattaisi hoitaa. Haavauma voi huonolla tuurilla tulehtua, mutta verenmyrkytys on hyvin epätodennäköistä, jos immuunipuolustuksesi on kunnossa.

Äänestä

Siksi koska muuten ihmiskunta olisi hävinnyt aikoja sitten.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mähaluuntietää kirjoitti:

Kun/jos käy kakilla ja se on niin kova että pyllystä tulee ihan verta, nii miksei saa veren myrkytystä, kun eihän se on pylly mikää maailman puhtain paikka oo!??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu