syberia 2

olisko tuohon peliin läpipeluu ohjeita missäpäin?
2570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Koita vaikka googleen hakusanalla
syberia 2 walkthrough

Äänestä

älä käytä walkthrough:ta ellei ole aivan äärimmäisen pakko ja olet sitä ennen tahkonnut peliä päiväkausia ilman etenemistä! peli nimittäin on oikeasti todella lyhyt ja ongelmat ovat kyllä ratkaistavissa ilman apuja! itse aikoinani tein tuon virheen ja liian helposti tukeuduin walkthroun apuun...peli jäi vähän latteaksi ja loppui kuin seinään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juu.. kirjoitti:

olisko tuohon peliin läpipeluu ohjeita missäpäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu