LUE TÄMÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aijon leikkauttaa poika kanini joten kysyisin että mitä se suurin piirtein maksaa turun lähettyvillä??? 200-400mk????
2263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Helsingissä maksoi 480 mk, ja luulisin että muissakin suuremmissa kaupungeissa on saman verran.

Äänestä
  • Joensuussa maksaa n. 50 €... Mutta aion ite vielä kysellä pikkukuntien el.lääkäreiltä hintoja koska ne ovat yleensä halvempia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MOI kirjoitti:

Aijon leikkauttaa poika kanini joten kysyisin että mitä se suurin piirtein maksaa turun lähettyvillä??? 200-400mk????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu