Meliseuraa

punnort

Etsisin meiliseuraa naisista. Olen sairaseläkkeellä oleva filosofian tohtori, matematiikasta. Sukupuolelani olen mies, iältäni 38.

Tykkään:
- Yliluonnollisista kauhuelokuvista
- Hard rockista
- Netissä roikkumisesta
- Tarinoiden kirjoittamisesta
- Espressosta

6

169

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vilo Sohvalta.

      Eipä kuullosta kovin vakuuttavalta titteli filosofian tohtori kun on saanut mielenterveyseläkkeen noinkin nuorena. Vai löitkö viivottimella jalkaasi ja loukkaannuit? Tai taskulaskimella? Vai tippuiko Sartre varpaille?
      Kun pää ei kestä pitäisi osata vaihtoehdot.

      • ärjuakka

        Häpeä sinä eläkeläisen ilkkuja. Odotapas kun sairaus joku päivä kolahtaa kohdallesi..


    • zinderella10

      Ihan fiksu voi olla ihmisenä. Kaikki ei pysy terveenä.

    • Minua voi heittää viestillä, mikäli en liian nuori ole: [email protected]
      Olen siis 22v naishenkilö. :)

      • vihjeenävaan

        Ole sitten varovainen, kun alat tuntemattoman kanssa yhteyksiin. Voi olla vastassa mitä tahansa. Voi olla myös ihan jees tyyppi, mutta alussa kannattaa olla tuntosarvet koholla. Ja muistaa se asia, että välttämättä kaikki ei paljastu kuin ajan kuluessa! Ikäsi huomioonottaen 22v., sinulla ei ehkä ole vielä riittävää elämänkokemusta. Tiedät mitä tarkoitan.


      • Itseasiassa en tiedä mitä viestilläsi oikein haet. Tuntemattomien kanssa olen kirjoitellut sen ajan mitä olen eläissäni nettiä käyttänyt, eikä tässä nyt vielä mitään kovin hirveää ole tapahtunut, mitä nyt vahingossa tutustunut ihan mielenkiintoisiin persoonallisuuksiin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7066
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7033
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5384
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5218
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      60
      5163
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5088
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4575
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3417
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3360
    Aihe