Eli vuosi sitten ihastuin mun tosi hyvää ystävään ja kerroin sille siitä ja musta tuntu, että silläkin oli mua kohtaan tunteita ku viestitti nii paljo. (Sydämmii hymiöitä jne). Mutta tää muija alko seurustelee yhe pojan kaa ja se suhde ei kauaa kestänyt. Murruin totaallisesti ku kuulin et se seurustelee ja jouduin vielä kuskaan sitä ja sen poikaystävää ku ne nuoleskeli takapenkil. Tää sattu oikeesti eikä sit enää puhuttu tän tytön kaa. Sit tää tyttö alotti keskustelun ja kyseli oonko sille vihanen jne. Alettiin sitte viettää aikaa taas paljon et joka viikko nähää ja jutellaan. Uskalluin pyytää tyttöö ulos et mentii sit leffaa, mutta musta tuntuu että se luulee et se oli kaveri mielessä pyydetty pyyntö. Oon ostanu sille lahjoja ja tää tyttö on ainut ihmine mihi oon koskaa ihastunu näi pahasti. Eli vuoden oon siitä tykänny ja nyt kysynkin teiltä. Miten kerron tälle, että tykkään hänestä edelleen paljon ja haluisin enemmän? Viestillä, kasvotusten?
Ja piti kännissä sanoo ku ajattelin et olis helppoa mut ei tullu hyvää hetkee olla kahde ja kertoo.. En kestä tätä enää. Auttakaa kiitos!
Oon 18v
p.s jos tunnistat. SOITA!♥
Ja piti kännissä sanoo ku ajattelin et olis helppoa mut ei tullu hyvää hetkee olla kahde ja kertoo.. En kestä tätä enää. Auttakaa kiitos!
Oon 18v
p.s jos tunnistat. SOITA!♥
Vastaukset 1
Vanhimmat
MAN UP DUDE!!! Nyt painut heti kertomaan tunteistas, ja jos muija sanoo et oot sille kuin veli tai että se ei haluu menettää sua, jätä se kuin nalli kalliolle ja eti joku joka on sun arvoses!