Hyvää Uutta Vuotta!

Fanien puolesta

11

197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Karismaa ja charmia

      On1. Tapsa on ihqu !

    • Lorujaje

      On komea ja miehekäs ja hoikistunut huomattavasti tuosta muutaman vuoden takaisesta kuvasta. Söde Tapsa! Se mistä olen iukkasen pettynyt on ettei Tapsa ole laittanut kotisivuilleen mitään Joulu- / uuden vuoden tervehdystä/ kuulumisiaan.

    • naikkonen.
    • loimii

      Järkyttävä. Ilme on naurettava ja koko olemus jotenkin ämmämäinen. Yäk.

      • ei toimi

        Julkkisten nimettömänä haukkuminen on raukkjojen puuhaa. Siitä esimerkki edellä. Mutta kun ei ole muuta puuhaa kuin ilkeillä niin tuota se on.


      • mutta tämä toimii:
        ei toimi kirjoitti:

        Julkkisten nimettömänä haukkuminen on raukkjojen puuhaa. Siitä esimerkki edellä. Mutta kun ei ole muuta puuhaa kuin ilkeillä niin tuota se on.

        Julkkisten ja idolien takapuolten nuoleskelu, ällöttävä imartelu ja yltiöpäinen palvonta taas osoittaa oman elämän puuttumista, oman itsensä halveksuntaa ja vajaavaisuutta aivotoiminnoissa. Käyttäkää Tupsuun käytetty aikanne ja energianne esim. omien perheenjäsentenne hyväksi. PALJON terveempää toimintaa.


    • maailmanparas Tapani

      Tapani on yleisön edessä aina tyylikäs, ryhdikäs ja huoliteltu. Olemuksellaan ja asuvalinnallaan artisti kertoo arvostavansa kuulijoitaan.

      • Hanki elämä s-tana!

        Nuhjuiset vaatteet, epähuoliteltu olemus, pesemättömät hampaat haiseva hengitys ja lahjomattomuuden perikuva. Siitä on "maailmanparas" Tapsukka tehty.


      • Hanki elämä s-tana! kirjoitti:

        Nuhjuiset vaatteet, epähuoliteltu olemus, pesemättömät hampaat haiseva hengitys ja lahjomattomuuden perikuva. Siitä on "maailmanparas" Tapsukka tehty.

        On se helkkarin hienoa ,että sä kymmenien / satojen kilometrien päästäkin haistat Tapsan hengityksen ,esillä totuus on se että sähän et ole lähempänä Tapsaa ikänä ollut, mutta leukojas kyllä louskutat ja arvostelet kaikkitietävään tyyliisi.
        Tapsa on upee ! Kirjotit, että Tapsa on lahjomattomuuden perikuva. Niinpä. Tapsa ei ole lahjottavissa, eikä ole tarviskaan , sillä Tapsalla on lahjoja ihan omastatakaa, mutta sä sensijaan olet lahjattomuuden perikuva.


    • ,,,,,,,

      B-)

    • Sarkasmiako?

      Siis olihan tuo alkuperäinen postaus sarkasmia. Olihan? Nimittäin jos tuota kuvaa sanoo onnistuneeksi niin ihmettelen. Hymyilevää variksenpelätintähän tuo muistuttaa. Ihan rehellisesti.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4428
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      152
      3291
    3. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      55
      2560
    4. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2554
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      110
      2285
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1893
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1681
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1626
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      169
      1540
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      36
      1275
    Aihe