Eikö HÄN olekin ihanan komea pakkaus? :
http://static.iltalehti.fi/viihde/tapsasankyAML_vi.jpg
Hyvää Uutta Vuotta!
11
244
Vastaukset
- Karismaa ja charmia
On1. Tapsa on ihqu !
- Lorujaje
On komea ja miehekäs ja hoikistunut huomattavasti tuosta muutaman vuoden takaisesta kuvasta. Söde Tapsa! Se mistä olen iukkasen pettynyt on ettei Tapsa ole laittanut kotisivuilleen mitään Joulu- / uuden vuoden tervehdystä/ kuulumisiaan.
- naikkonen.
Onhan Tapsa lutunen ja vielä paljon komeempi livenä kuin missään kuvissa. Mäntsälässä olin Tapsan joulukonsertissa ja joteskin vaan nimenomaan livenä hänestä huokuu sellaista karismaa, jota ei kaikilla tusinalaulajilla ole.
Kuvassa näkyvä pianisti oli myös Mäntsälän konsertissa säestäjänä.
http://www.jpnews.fi/wp-content/uploads/2011/12/Tapani-Kansa-ja-Mikko-Helenius.jpg - loimii
Järkyttävä. Ilme on naurettava ja koko olemus jotenkin ämmämäinen. Yäk.
- ei toimi
Julkkisten nimettömänä haukkuminen on raukkjojen puuhaa. Siitä esimerkki edellä. Mutta kun ei ole muuta puuhaa kuin ilkeillä niin tuota se on.
- mutta tämä toimii:
ei toimi kirjoitti:
Julkkisten nimettömänä haukkuminen on raukkjojen puuhaa. Siitä esimerkki edellä. Mutta kun ei ole muuta puuhaa kuin ilkeillä niin tuota se on.
Julkkisten ja idolien takapuolten nuoleskelu, ällöttävä imartelu ja yltiöpäinen palvonta taas osoittaa oman elämän puuttumista, oman itsensä halveksuntaa ja vajaavaisuutta aivotoiminnoissa. Käyttäkää Tupsuun käytetty aikanne ja energianne esim. omien perheenjäsentenne hyväksi. PALJON terveempää toimintaa.
- maailmanparas Tapani
Tapani on yleisön edessä aina tyylikäs, ryhdikäs ja huoliteltu. Olemuksellaan ja asuvalinnallaan artisti kertoo arvostavansa kuulijoitaan.
- Hanki elämä s-tana!
Nuhjuiset vaatteet, epähuoliteltu olemus, pesemättömät hampaat haiseva hengitys ja lahjomattomuuden perikuva. Siitä on "maailmanparas" Tapsukka tehty.
Hanki elämä s-tana! kirjoitti:
Nuhjuiset vaatteet, epähuoliteltu olemus, pesemättömät hampaat haiseva hengitys ja lahjomattomuuden perikuva. Siitä on "maailmanparas" Tapsukka tehty.
On se helkkarin hienoa ,että sä kymmenien / satojen kilometrien päästäkin haistat Tapsan hengityksen ,esillä totuus on se että sähän et ole lähempänä Tapsaa ikänä ollut, mutta leukojas kyllä louskutat ja arvostelet kaikkitietävään tyyliisi.
Tapsa on upee ! Kirjotit, että Tapsa on lahjomattomuuden perikuva. Niinpä. Tapsa ei ole lahjottavissa, eikä ole tarviskaan , sillä Tapsalla on lahjoja ihan omastatakaa, mutta sä sensijaan olet lahjattomuuden perikuva.
- ,,,,,,,
B-)
- Sarkasmiako?
Siis olihan tuo alkuperäinen postaus sarkasmia. Olihan? Nimittäin jos tuota kuvaa sanoo onnistuneeksi niin ihmettelen. Hymyilevää variksenpelätintähän tuo muistuttaa. Ihan rehellisesti.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta
Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä681919- 1261381
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1321333- 1401064
- 101927
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten348868Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82754Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap55694Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist50673Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j67654