Royalton Riviera Cancun hotelli

arttu1,10

Kokemuksia Blue Star Royalton Riviera Cancun-hotellista? On niin uusi hotelli, ettei tunnu löytyvän paljon arvosteluja, mutta kai siellä joku on jo ehtinyt käymään? 2-vuotiaan lapsen kanssa olisi tarkoitus lähteä matkaan.

7

384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • harkinnassa

      Mitä ihmisten juttuja lukee niin vaiheessa on hotelli ollut vielä jouluna, vähän väkisin pitänyt saada sesongiksi auki? Upealtahan tuo kyllä kuvissa näyttää. Olisko kukaan täältä ollu joulunvietossa?

    • perhelomaparasloma

      löysin 75 arviota,ei muuta kuin buukkaamaan kevättalvea varten.

    • Repe Reissari

      Nyt lähtee vielä "halvalla", ensi vuonna jo varmaan toiset hinnat kun paikat saatu kuntoon ja asiat rullaamaan. Palmut ja muut istutukset törröttää aika surkeana kuvissa, kaipa nekin siitä ajan myötä. Rannat ilm. täynnä merilevää ja sameat vedet tuolla kohdin mutta kaikkeahan ei voi saada, vaimitensenyoli..

    • upup

      upp

    • Ekaakertaaaa

      Tänne menossa 15.11. Onko muita? Kokemuksi otetaan mielellään vastaan.

    • kriztina10

      On ilmeisesti aikamoinen rakennustyömaa tällä hetkellä. Tarkoitus olisi Jouluksi lähteä mutta matkan peruuttaminen on tällä hetkellä harkinnan alla.

    • Xancun

      Helmikuussa lähtö tänne! Kokemuksia? Vinkkejä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      133
      5847
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      44
      5692
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      53
      4457
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3998
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3424
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      92
      3334
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3291
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1612
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1541
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1160
    Aihe