Kokemuksia Blue Star Royalton Riviera Cancun-hotellista? On niin uusi hotelli, ettei tunnu löytyvän paljon arvosteluja, mutta kai siellä joku on jo ehtinyt käymään? 2-vuotiaan lapsen kanssa olisi tarkoitus lähteä matkaan.
Royalton Riviera Cancun hotelli
7
374
Vastaukset
- harkinnassa
Mitä ihmisten juttuja lukee niin vaiheessa on hotelli ollut vielä jouluna, vähän väkisin pitänyt saada sesongiksi auki? Upealtahan tuo kyllä kuvissa näyttää. Olisko kukaan täältä ollu joulunvietossa?
- perhelomaparasloma
löysin 75 arviota,ei muuta kuin buukkaamaan kevättalvea varten.
- Repe Reissari
Nyt lähtee vielä "halvalla", ensi vuonna jo varmaan toiset hinnat kun paikat saatu kuntoon ja asiat rullaamaan. Palmut ja muut istutukset törröttää aika surkeana kuvissa, kaipa nekin siitä ajan myötä. Rannat ilm. täynnä merilevää ja sameat vedet tuolla kohdin mutta kaikkeahan ei voi saada, vaimitensenyoli..
- upup
upp
- Ekaakertaaaa
Tänne menossa 15.11. Onko muita? Kokemuksi otetaan mielellään vastaan.
- kriztina10
On ilmeisesti aikamoinen rakennustyömaa tällä hetkellä. Tarkoitus olisi Jouluksi lähteä mutta matkan peruuttaminen on tällä hetkellä harkinnan alla.
- Xancun
Helmikuussa lähtö tänne! Kokemuksia? Vinkkejä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1182397
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau311504Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.201468- 1291448
- 681253
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3411110- 891005
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?56974- 122841
- 82816