onkohan tätä yrjö hoidon tarpeessa kun katsoo tätä touhua
röykeyden huippu
7458
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ja pukutakit ja lipenterit päällä ja tämä lehti juttu on perätön ja on se outoa kun Puurunen tekee perättömiä juttuja lehteen. _Siitähän pitää rangaista !
Mikä olisi sopiva rangaistus??
Panooko piiritoimikunta sen ensiviikolla lopulta kuriin? Kuulin semmosta tänään.
Innolla ootellaan
Perussuomalaisten Kainuun-piirin kokous teki asian hyvin selväksi ja selvästi.
Yrjö -Poika Puurunen ei ole tulevissa vaaleissa, Eduskuntavaali ehdokkaana.
Jollain näyttää lukemisen ymmärtäminen olevan erittän vaikeaa, tai onko sitä taitoa lopulta laisinkaan.? Eila Aavakare Kajaani, Pentti Kettunen Kajaani, Ari Korhonen,Sotkamo. Varahenkilönä Mikko Polvinen Kuhmo Ovat tulevien vaalien, Perussuomalaisten Kainuulaiset Ehdokkaat..
Juuri noin, mutta kun Yrjö sooloili yksinään Oululaisten kanssa omasta ehdokkuudestaan kainuun tietämättä siitä mitään ja SAATANA TEKI PRERÄTTÖMÄN Kainuun sanomissa etusivu jutun itsestään ja toimittaja Mustonen lähti tämän helppoheikin mukaan.
Voi Jeesus tätä yrjöä !
Hei Eesau! Sinuthan on potkittu persuista pois jo aikoja sitten!! Kuinka sä vielä otat kantaa persujen asioihin??!! Pysy vaan siellä laitoksessa! Hyrskän Sivistyslautakunnan jäsen!! BBBBUUUUAAAAAAAHHHHHH!!!!
eiköhän puurunenkin lennä pihalle koko kainuusta kun se käräjille joutuu ja riittääkö sen rahat korvauksiin huhu liikkeellä
Älä muuta sano!!
Mitä jos se vielä sooloilee ja valituttaa itse itsensä??
Voi ziisus tätä yrjöä!
Teki ite jutun ja perättömän lehteen? Miten se sen teki???